Asosiy qismga o‘tish

TOEFL iBT · 2026 format

TOEFL iBT’ni yangi formatda oldindan topshiring.

Reading, Listening, Writing va Speaking - 2026-yilgi topshiriq turlari, 1-6 band bilan.

Trylab bazasida: 3 ta test · 360 ta savol

TOEFL iBT - Trylab

Imtihon formati

Reading

30daqiqa

50savol

Complete the Words, Read in Daily Life, Read an Academic Passage

Listening

29daqiqa

47savol

Qisqa javob tanlash, suhbatlar, e’lonlar, akademik ma’ruzalar

Writing

23daqiqa

12savol

Build a Sentence, email yozish, akademik muhokama

Speaking

8daqiqa

11savol

Listen and Repeat, Take an Interview

Trylab’da nimalar bor

  • 1-6 band shkala

    Har bo‘lim 1-6 da, 0,5 qadam bilan; umumiy band - to‘rttasining o‘rtachasi.

  • Yangi topshiriq turlari

    Complete the Words, Build a Sentence, Take an Interview - 2026-yil yanvaridan beri testdagidek.

  • Writing va Speaking bahosi

    Email, muhokama va intervyu javoblari mezonlar bo‘yicha baholanadi.

  • Har bir savolga izoh

    To‘g‘ri javob nega to‘g‘ri ekani o‘zbek tilida tushuntiriladi.

Qanday ishlaydi

Uch qadam. Ro‘yxatdan o‘tish 10 soniya.

  1. 1Telegram orqali kiringParol yo‘q - botdan kelgan kodni kiritasiz.
  2. 2Haqiqiy formatda topshiringTaymer, bo‘limlar va savol turlari rasmiy imtihondagidek.
  3. 3Ball, izoh va reja olingNatija darhol: har bir xatoga izoh, zaif mavzular va bugungi reja.

Natijadan keyin

Bir test - to‘liq tahlil.

Faqat ball emas: nega xato bo‘ldi va keyin nima qilish kerak.

  • Darhol ball

    Rasmiy shkala bo‘yicha taxminiy natija, bo‘limlar kesimida.

  • Har bir savolga izoh

    To‘g‘ri javob va nima uchun aynan u - o‘zbek, rus yoki ingliz tilida.

  • Xatolar daftari

    Xato savollar 1, 3 va 7 kundan keyin qaytadi - o‘zlashtirguncha.

  • QR bilan sertifikat

    Natijani ota-ona yoki ustozga yuboring - ular tekshira oladi.

Bepul testni boshlash
Telefonda IELTS natijasi: umumiy band va bo‘limlar bo‘yicha ball

Sinab ko‘ring

Bitta savol yeching. Hoziroq.

Ro‘yxatdan o‘tmasdan javob bering - izohni darhol ko‘rasiz.

Ro‘yxatdan o‘tmasdan sinab ko‘ring

Reading · Read in Daily LifeSavol 1 / 3

Notice to All Residents - Maple Court Apartments

Water will be shut off in Buildings B and C on Tuesday, March 4, from 9:00 a.m. to 1:00 p.m. while plumbers replace a main pipe. Building A will not be affected.

Please store some water in advance if you will need it during these hours. The laundry room in Building C will remain closed until 3:00 p.m. so that the machines can be checked.

If you notice any leaks after the work is finished, call the maintenance office at 555-0182. We apologize for the inconvenience. - Building Management

What is the main purpose of the notice?

Baholash

Ball hisobi - ochiq.

Trylab qoidalari shu - o‘zingiz surib ko‘ring.

Reading4.5
Listening4.0
Writing4.0
Speaking3.5

O‘rtacha: (4.5 + 4.0 + 4.0 + 3.5) ÷ 4 = 4.00 → 4.0

Umumiy band · 1-64.0

Har bo‘lim 1-6 shkalada, 0,5 qadam bilan; umumiy band - to‘rttasining o‘rtachasi, 0,5 gacha yaxlitlanadi. Bo‘lim bandi to‘g‘ri javoblar va ballar ulushidan taxminan hisoblanadi.

Shaxsiy reja

Har kuni nima qilishni bilasiz.

Maqsad, imtihon sanasi va xatolaringizdan Trylab kunlik reja tuzadi.

  • Kunlik maqsad

    15 daqiqadan 1 soatgacha - o‘zingiz tanlaysiz.

  • Seriya va bosqichlar

    Har kuni ozgina - har bir test XP beradi.

  • Maqsad sari

    Hozirgi ball va maqsad orasidagi masofa - har bo‘limda.

  • Fokus mavzular

    Eng ko‘p xato qiladigan savol turlaringiz birinchi turadi.

Telefonda kunlik maqsad, haftalik seriya va maqsad ballgacha masofa

Narxlar

Oddiy narxlar. Yashirin to‘lovlarsiz.

Bepul boshlang, kerak bo‘lsa oshiring - avtomatik to‘lov yo‘q.

Bepul

Tanishib chiqish uchun

Bepul

Bepul boshlash
  • Oyiga 4 ta test (1 ta to‘liq mock)
  • Bepul belgilangan testlar
  • Avtomatik tekshiruv
  • Natijalar tarixi

Start

Muntazam mashq uchun

39 000so‘m / oy

Tanlash
  • Oyiga 24 ta test (6 ta to‘liq mock)
  • Barcha testlar ochiq
  • Har bir savolga izoh
  • Writing/Speaking - taxminiy baho

Pro

Tavsiya

Natijaga jiddiy tayyorgarlik

69 000so‘m / oy

Tanlash
  • Oyiga 60 ta test (15 ta to‘liq mock)
  • AI Writing va Speaking baholash
  • Mezonlar bo‘yicha batafsil izoh
  • Chuqur tahlil va tavsiyalar

Max

Cheklovsiz

119 000so‘m / oy

Tanlash
  • Cheksiz test
  • Ustuvor AI baholash
  • Natija sertifikati (QR)
  • Pro’dagi hamma narsa
Bitta fanga tayyorlanish uchunTanlangan fan yoki tilning barcha testlari · 30 kunda 24 ta yangi test · Har bir savolga izoh19 000 so‘m / oy1 fan

To‘lov: Payme, Click yoki bank kartasi

Tariflarni solishtirish

Tariflarni solishtirish
ImkoniyatBepulStartProMax
Oyiga testlar42460Cheksiz
Shundan to‘liq mock (IELTS / SAT)1615Cheksiz
Barcha testlar ochiq25 ta bepul testBorBorBor
Har bir savolga izohYo‘qBorBorBor
Writing va Speaking bahosiTaxminiyTaxminiyAIAI · ustuvor
Natijalar tarixi va tahlilBorBorBorBor
Natija sertifikati (QR)BorBorBorBor

To‘liq mock (IELTS yoki SAT) 4 ta test o‘rnini oladi, SAT RW yoki Math mock - 2 ta, bitta bo‘lim yoki fan testi - 1 ta. Avval yechgan testni qayta yechish bepul.

Qulay to‘lov usullari

  • Uzcard
  • Humo
  • Payme
  • Click
  • Uzum

Sertifikat

Sertifikatni tekshiring.

Raqamni kiriting yoki QR kodni skanerlang.

Mock natijasini tasdiqlaydi, rasmiy sertifikat emas.

Savollar

Bu rasmiy TOEFL savollarimi?

Yo‘q. Savollar Trylab uchun yangi formatda yozilgan original materiallar.

Mock haqiqiy test kabi adaptivmi?

ETS’da Reading va Listening ikki bosqichli adaptiv. Bizning mock - aralash qiyinlikdagi bitta to‘plam, shuning uchun band - mo‘ljal.

0-120 ball endi yo‘qmi?

21-yanvar 2026 dan TOEFL iBT natijasi 1-6 shkalada beriladi; o‘tish davrida ETS taqqoslash uchun 0-120 ballni ham ko‘rsatadi. Trylab 1-6 band beradi.

Birinchi mock - bepul.

Bugun topshiring va darajangizni bugun biling.

Bepul boshlash